organizacja konferencji Warszawa

Kierunkowy22 stawia przede wszystkim na kreację oraz wysoką jakość realizacji, co wyróżnia ich spośród ogromnej ilości agencji event marketingu obecnych na rynku. Każdy pomysł jest inny i bardzo oryginalny, zorientowany na potrzeby i możliwości klienta.

———   Gothaer

organizacja pikników Warszawa

Realizacja zadań przebiegająca pod presją czasu wykonana była przez firmę KIERUNKOWY22 profesjonalnie i z polotem. Działając pod presją czasu, firma ta stworzyła ciekawą koncepcję dla naszych imprez. Polecamy, więc Agencję KIERUNKOWY22 tym, którzy oczekują najwyższych standardów przy organizowaniu imprez firmowych.

———   PKP Intercity

organizacja gali Warszawa

Złożona oferta wyróżnia się oryginalnością i kreatywnym podejściem do tematu imprezy, była rzeczowa i czytelna. Kierunkowy22 okazał się otwarty na poddanie oferty zmianom i modyfikacjom, tak by spełnić w pełni nasze oczekiwania.

———   Lyreco

organizacja eventów Warszawa

Współpraca z agencją przebiegała sprawnie i profesjonalnie - zarówno podczas przygotowań do wydarzeń jak i w czasie ich przeprowadzania. Zespół odznaczał się dużym zaangażowaniem i elastycznością. Zlecenie zostało wykonane bez zastrzeżeń, w miłej, przyjaznej atmosferze.

———   Stadler

organizacja konferencji Warszawa

KIERUNKOWY22 wykazał się dużym doświadczeniem a także fachowym doradztwem. Dodatkowo, przedstawiciele agencji byli dyspozycyjni zarówno na etapie planowania, jak i wykonania oraz podsumowania projektu, a komunikacja z nimi przebiegała w sposób bardzo sprawny i wygodny. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję usługi Agencji Event-Marketingowej KIERUNKOWY22.

———   Yamaha

Zadzwoń i umów się na spotkanie,
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

KIERUNKOWY22

ul. Jana Czeczota 33 m. 2 02-607 Warszawa

NIP: 5213648288

SOCIAL MEDIA